Jsem Certifikovaný Sexlogický Bodyworker, Sexuální asistentka pro handicapované, Sexworker a Lightworker  

Narodila jsem se na Šumavě. Už od mala miluju planetu a lidstvo až do posledního ,,živočicha“ . Dělám vše pro TO,  abych žila to, co mě baví…,  co mě nebaví opouštím. Zajímá mě  mnoho věcí, že mi jeden život na to nestačí . Bavilo mě vždy zdolávat výzvy, obzvláště tam, kde se to nejméně čeká a vítá. Ráda pozoruji, zkoumám a vytvářím  pokud možno co nejpříjemnější  bytí, když už jsem TADY. Přijímám, harmonizuji a ladím vše, co ke mě  přichází v dobrém i ve zlém. Pokud je toho už MOC,  odcházím…MilujU samotu a kliD. Těší mě život a za to jsem šťastná. Děkuji za vše, co prožívám, je to to nejcennější co mám. Jsem vděčná za vše, co mohu s vámi sdílet .  Mnohokrát jsem chybovala a to mi také nakonec  nejvíce  pomohlo. Způsobila-li  jsem bolest sobě i druhým,…omlouvám se velmi. Učím se, učím…a učit se budu, co tady budu. Je mi tady krásně…má ODPOVĚDNOSTi

Můj osobní etický kodex:

Cítím a vím o spojení se všemi lidmi na této planetě. Ctím univerzální zákony. Mým nejvyšším záměrem je být dobrým člověkem. Jsem připravena podpořit člověka bez toho, aniž bych za něj přebírala odpovědnost nebo mu odebírala sílu. Asistuji lidem, aby si vzpomněli na svou vnitřní sílu, krásu a podstatu. Otevírám dveře lidem, kteří jsou připraveni. Jsem si vědoma krásy a pomáhám ji reflektovat ostatním. Jsem světlem a šířím ho dál. Jsem svobodná. Nenechám své světlo zneužívat a ani jej nezneužívám. Jsem si vědoma své skutečné síly. Neustále se rozvíjím. Jsem sama sebou. Vidím světlo i v té největsí temnotě. 

,,Dej charakteru důvěru a moc a uvidíš co se stane,,…

Děkuji všem za učení…, ale nejvíce Ivaně Valové. Diky ní jsem se dotkla v její Atlantské škole nejvyšších výšin vědomí, zážitku osvícení. Po jejím odchodu z této planety mi zůstalo učení, které s hlubokou vděčností užívám. Podporovala mě a stále podporuje jako nikdo jiný v  mém povolání. 

,,Jizvy které máme na těle i na duši, nám ukazují že minulost byla skutečná,, 

               ( má dcera)